Підключитися

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Онлайн запит


  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш e-mail (обов'язково)

  Тема

  Повідомлення

  Як підключитися до інтернету?

  Для підключення до мережі '10G' не потрібно додаткового обладнання (модему та ін.). Потрібен комп'ютер із мережевою картою та Ваше бажання. Наші співробітники готові налагодити на Вашому комп'ютері необхідні налаштування і допоможуть розібратися у питаннях, що виникли у Вас.

  Підключитися до мережі дуже просто та зручно. Вам не обов'язково приходити до офісу, а досить просто заповнити онлайн заявку.

  Укладання договору
  Укласти договір можна двома способами:

  Заповнити заявку онлайн. Після надсилання заявки, Вам передзвонить менеджер, проведе необхідні консультації та надішле рахунок для оплати електронною поштою або факсом.
  Підійти в офіс з паспортом та кодом ІПН для укладення договору та отримання рахунку для оплати.

  Оплатити рахунок

  Після укладення договору необхідно сплатити рахунок, сума якого складається з плати за підключення та абонплати за перший місяць обслуговування, згідно з обраним тарифним планом. Для оплати можна скористатися будь-яким зручним способом.

  Підключення
  Після надходження грошей на рахунок компанії наш співробітник зателефонує Вам і домовиться про зручний для Вас день і час підключення.

  У вартість підключення входить: - прокладання кабелю до приміщення замовника; надання кабелю UTP завдовжки до 20 метрів для самостійної прокладки по приміщенню замовника; надання 1-го порту в устаткуванні виконавця; разове налаштування з'єднання на 1 комп'ютер замовника.

  Зазначені тарифи не включають встановлення та подальше обслуговування обладнання та програмного забезпечення замовника. Додаткові послуги, пропозиції обговорюються із замовником окремо за додаткову оплату за письмовою заявою з боку замовника.

  Вартість підключення до інтернету для дому за 1 гривню передбачає передоплату послуг інтернету терміном на 2 календарні місяці.

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.